O FIRMIE

O FIRMIE

Stan-Mar skupy złomu Warszawa, konstrukcje stalowe rozbiórka

Firma Stan-Mar z siedzibą na warszawskiej Białołęce rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Początkowo trzonem naszej działalności był odzysk stali i metali kolorowych. Zajmowaliśmy się segregowaniem metali, ich przetwarzaniem oraz utylizacją. Intensywny rozwój firmy zaowocował powstaniem kolejnych oddziałów.

Obecnie posiadamy trzy działające punkty skupu złomu na terenie Białołęki oraz jeden znajdujący się w Jabłonnej. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku, pracowaliśmy nad stopniowym poszerzaniem oferty.

Nasze podstawowe usługi to: skup złomu, skup metali kolorowych, skup RTV i skup AGD. Jako jedna z niewielu firm oferujemy także rozbiórki oraz demontaż i złomowanie obiektów oraz konstrukcji stalowych na miejscu u Klienta.

Działamy na terenie Jabłonnej i Warszawy (głównie dzielnice: Białołęka, Tarchomin i Targówek). Zapraszamy!
Skup surowców wtórnych: złomu stalowego i metali kolorowych Stan-Mar  Sp. z o.o. Sp. zajmuje się hurtową sprzedażą i skupem stali, skupem metali kolorowych oraz złomu. Metal pozyskujemy na rynku krajowym. Obsługujemy i zaopatrujemy wielu liczących się odbiorców. Obecnie firma cały czas się rozwija. Przez lata działalności zdobyliśmy opinię solidnego i rzetelnego partnera w interesach oraz umocniliśmy naszą pozycję na rynku skupu złomu i obrotu surowcami wtórnymi.

Nasza firma doskonali i opracowuje nowe systemy, które kompleksowo pomagają Klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom pozbywać się odpadów i czerpać z tego korzyści finansowe. Rosnąca świadomość ekologiczna społeczeństwa w zakresie recyklingu odpadów w dużej mierze przyczynia się do sukcesów firmy.

Skup złomu, RTV, AGD i makulatury – Warszawa Białołęka, Targówek, Tarchomin.

Skup złomu Dzielnica Białołęka Warszawa

Skup złomu, RTV, AGD – Warszawa Białołęka, Targówek, Tarchomin, Jabłonna. Firma Stan-Mar z siedzibą na warszawskiej Białołęce rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Początkowo trzonem naszej działalności był odzysk…

Skup złomu, RTV, AGD i makulatury – Warszawa Białołęka, Targówek, Tarchomin.

Usługi skupu złomu, metali kolorowych, elektroniki, RTV, AGD

Usługi, które oferujemy to przede wszystkim: skup złomu, skup metali kolorowych, skup RTV i skup AGD. Jako jedna z niewielu firm oferujemy także rozbiórki oraz demontaż i złomowanie….

Skup złomu i metali kolorowych Warszawa

Specjalizacja skup złomu i metali kolorowych

Głównym obszarem naszej działalności jest skup złomu oraz skup metali kolorowych, oraz zużytego sprzętu RTV i AGD. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia działalności tego typu. Posiadamy własny transport…

MASZ PYTANIA? NAPISZ, ZADZWOŃ.​

Przewiń do góry