Elektrozłom skup i przetwarzanie

Gdzie oddać elektrozłom, Białołęka Tarchomin

Osoba fizyczna może oddać zużyty sprzęt biurowy, urządzenia elektryczne, komputery i inne elektrośmieci do firmy, w której nabyła sprzęt lub do odpowiedniego miejsca zbiórki elektrozłomu. Firmy i osoby posiadające lub wprowadzające sprzęt elektroniczny na rynek zgodnie z obowiązującymi przepisami powinny zadbać o wyeksploatowany sprzęt elektroniczny. Firmy są zobowiązane do usuwania elektrozłomu do uprawnionych odbiorców, skupów elektrozłomu i zakładów utylizacji i recyklingu specyficznych odpadów.

Firma Stan-Mar jest uprawniona do wystawiania, potwierdzania kart przekazania odpadów. Na mocy podpisanych umów przekazujemy odpady od uprawnionych zakładów przetwarzania i recyklingu odpadów. Cały proces zbiórki, transportu i przetwarzania jest zgodny z normami ochrony środowiska.

Nie każdy skup złomu w Warszawie jest odpowiednio przygotowany do odbioru elektrośmieci. Punkty skupu złomu STAN-MAR w Warszawie (Białołęka, Tarchomin) są odpowiednio wyposażone a personel przeszkolony. Skup złomu STAN-MAR w Warszawie może pomóc rozwiązać problem z odpadami elektronicznymi, starymi komputerami, sprzętem biurowym itp. Zobacz adresy i kontakt do punktów zbiórki odpadów STAN-MAR http://skupyzlomu.pl/kontakt/

W przypadku większych ilości zapewniamy odbiór elektrośmieci i zużytego sprzętu od klienta. Prosimy o kontakt w celu indywidualnych ustaleń

Elektrozłom zbieranie i przetwarzanie.

LProces gospodarki odpadami elektrycznymi i elektronicznymi zaczyna się od zbiórki, poprzez transport, przetwarzanie, aż po odzysk i recykling elektrozłomu. Postępowanie z odpadami elektrycznymi i elektronicznymi określa ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym oraz prawo ochrony środowiska. Firmy i osoby posiadające lub wprowadzające sprzęt elektroniczny na rynek zgodnie z obowiązującymi przepisami powinny zadbać o wyeksploatowany sprzęt elektroniczny. Tylko uprawnione podmioty gwarantują właściwe zbieranie, transport i przetwarzanie elektrozłomu i dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Zapraszamy do współpracy z firmą STAN-MAR.

Przewiń do góry