Usługi skupu złomu, metali kolorowych, makulatury, RTV, AGD

Usługi, które oferujemy to przede wszystkim: skup złomu, skup metali kolorowych, skup makulatury, skup RTV i skup AGD. Jako jedna z niewielu firm oferujemy także rozbiórki oraz demontaż i złomowanie obiektów oraz konstrukcji stalowych na miejscu u Klienta.

Obszar gdzie działamy to Warszawa i Jabłonna (głównie dzielnice: Białołęka, Tarchomin i Targówek). Zapraszamy do naszych skupów surowców wtórnych: złomu stalowego i metali kolorowych.

Stan-Mar jest polską spółką cywilną specjalizującą się w hurtowej sprzedaży i skupie złomu, stali, metali kolorowych i odpadów metalowych. Działamy na terenie Warszawy, Jabłonny i okolic. Obsługujemy i zaopatrujemy wielu liczących się odbiorców. Jesteśmy firmą istniejącą na rynku od 11 lat, przez ten czas udowodniliśmy, że jesteśmy solidnym i rzetelnym partnerem w interesach. Umocniliśmy swoją pozycję na rynku skupu złomu i obrotu surowcami wtórnymi i stale doskonalimy nasze systemy odbioru surowców wtórnych. Zajmujemy się zarówno klientami indywidualnymi jak i firmami. Pomagamy usuwać odpady i jednocześnie uzyskiwać z tego tytułu korzyści finansowe.

Wzrost świadomości ekologicznej osób prywatnych i przedsiębiorców wspomaga działanie naszej firmy. Rozwijamy się dbając o środowisko.